Рішення про створення східного флангу НАТО можуть прийняти у вересні

Новини світу / новини
1 136
0
Рішення про створення східного флангу НАТО можуть прийняти у вересні

Голова Бюро національної безпеки Польщі генерал Станіслав Козєй вважає, що рішення про створення східного флангу НАТО може бути прийняте на саміті Альянсу у вересні.

Про це він заявив в інтерв’ю Польському радіо в суботу, 16 серпня, передає ZAXID.net.

"Ми надіємося, що будуть прийняті рішення, зокрема, у справі розміщення базування, логістики, спорядження, різних складів для забезпечення союзницьких військових сил, на території нашої і балтійських країн, тобто східного флангу НАТО. Усе це поступово вводитиметься в дію, протягом років, бо йдеться про фінансування, спільний бюджет та інші питання", - сказав Козєй.

Голова Бюро нацбезпеки наголосив, що Польща вже багато місяців здійснює заходи з метою зміцнення східного крила Північноатлантичного альянсу.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Трагічна звістка з фронту: загинув захисник із Буковини Дмитро Костенюк
8 056
Українцям треба терміново замінити паспорти: які документи більше недійсні
6 215
На Буковині на щиті зустрінуть воїна Миколу Івануцу
5 098
«Українки – красиві й самодостатні!»: чернівчанка представила Україну на «Місіс Всесвіт»
3 971
«Багато разів прощався з життям»: освітянин-воїн із Буковини майже пів року пробув на позиціях у напівоточенні
3 709
ДТП у Чернівцях на важливому перехресті, рух ускладнений в усіх напрямках
3 384
Загубилася в лісі під час відпочинку: на Буковині рятувальники долучилися до пошуків жінки
2 996
Українцям готують нові соцвиплати: хто їх може отримати
2 388
Оновлять календар профілактичних щеплень: безкоштовно вакцинуватимуть від вірусу папіломи
2 148
Військовий із Буковини, який втратив ногу, відкрив організацію з підтримки ветеранів
2 090


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.