Євросоюз знову відклав посилення санкцій проти Росії

Новини світу / новини
1 004
0
Євросоюз знову відклав посилення санкцій проти Росії

Рада міністрів закордонних справ ЄС 22 липня на засіданні в Брюсселі поки не буде приймати постанову про посилення санкцій щодо Росії.

Про це перед початком зустрічі глав МЗС країн-членів Євросоюзу заявила верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон, пише "ЛігаБізнесІнформ".

За її словами, учасникам засідання в Брюсселі будуть лише дані інструкції з розробки можливих подальших санкцій проти РФ, - передає інформаційне агентство dpa.

На саміті Євросоюзу, що відбувся 16 липня, було вирішено до кінця місяця затвердити розширений чорний список російських підприємств, які надають матеріальну чи фінансову підтримку сепаратистам на сході України.

"Що стосується авіакатастрофи в Україні, при прийнятті будь-якого роду рішень у зв'язку з цією трагедією Євросоюз братиме до уваги інтереси уряду Нідерландів", - підкреслила Кетрін Ештон.

Нагадаємо, раніше Німеччина, Франція і Великобританія заявили, що якщо Росія не вплине на терористів до 22 липня, щоб ті забезпечили доступ слідчих до збитого Boeing 777, Євросоюз "визначить наслідки" для Москви.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Чи буде ще бабине літо: синоптикиня розповіла про погоду на Буковині
24 550
Отруйні двійники: що потрібно знати під час збору опеньок
22 454
У Центральній лікарні Чернівців нове призначення: хто замінив Куріцина
20 384
У Чернівцях раптово померла молода працівниця центру підвищення кваліфікації
18 047
“Розваги” на цвинтарі: у селі на Буковині підлітки поглумилися над могилами
11 290
В Чернівцях повністю обмежать рух транспорту на перехресті двох завантажених вулиць
6 720
Сьогодні у Чернівцях прощаються із дружиною загиблого воїна Анжелою Бараніцькою
6 374
26 тисяч євро за двох: у Чернівцях затримали священника УПЦ МП, який хотів незаконно переправити чоловіків за кордон
5 684
"Яка краса!": відома синоптикиня поділилася враженнями від відвідин Чернівців - фото
5 283
У Чернівцях починають опалювальний сезон: куди спершу подадуть тепло
5 149


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.