ЄС ввів персональні санкції проти 11 сепаратистів

Новини світу / новини
1 145
0
ЄС ввів персональні санкції проти 11 сепаратистів

Європейський союз оголосив про персональні санкції щодо 11 осіб через їхні дії на підрив територіальної цілісності, суверенітету й незалежності України.

Про це йдеться у "Офіційному журналі" ЄС, який оприлюднено у суботу.

Відтак із дня публікації обмеження на в’їзд до Євросоюзу і замороження їхніх можливих активів на його території набувають чинності.

У списку, як і повідомляли раніше неформально дипломати, – діячі проросійських сепаратистів, які діють у частині Донбасу: переважно люди, які називають себе головами чи членами самопроголошених керівних органів ("урядів", "парламентів") сепаратистських угруповань на Донеччині й Луганщині, й кілька військових ватажків цих угруповань.

Цей список ЄС затвердив у п’ятницю.

Канада також запровадила санкції щодо 14 ватажків сепаратистів.

На попередньому саміті ЄС 27 червня лідери Євросоюзу попереджали, що можуть запровадити суворіші санкції проти Росії, якщо вона не доможеться від проросійських сепаратистів в України припинення бойових дій у якийсь невизначений ближчий час.

Серед вимог ЄС – гарантоване двостороннє припинення вогню під контролем ОБСЄ, повернення під контроль Києва всього кордону з Росією і звільнення всіх заручників та початок переговорів про втілення мирного плану президента України Петра Порошенка.

Наступний саміт Євросоюзу планується на 16 липня; на ньому теж розглядатимуть питання про санкції.

Європейський союз, а також США давно погрожують Росії третім етапом санкцій, проти цілих секторів економіки, але час від часу змінюють умови, за яких його можуть запровадити, і щоразу відкладають цей крок.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.