Казахстан обурився на висловлювання російських політиків щодо своїх східних регіонів

Новини світу / новини
1 518
0
Казахстан обурився на висловлювання російських політиків щодо своїх східних регіонів

Казахстан обурений висловлюваннями політиків Росії та зазіханням на території країни.

Про це заявляє МЗС країни після заяви спікера парламенту республіки Хакасія в складі РФ Володимира Штигашева про історичну приналежність східних регіонів Казахстану Росії.

"Східно-Казахстанська область, або рудний Алтай. Рудний Алтай завжди був у складі Росії. У Казахстану мало було території, прийняли рішення частину Ішимскої області (а це Омська область) віддати. Віддали і зробили Караганду. Це в 1936-му, зовсім недавно. Всього ми п'ять областей передали Казахстану, і після цього Казахська АССР з автономії була перейменована в РСР. Ці території передавалися як розмінна монета", - заявив Штигашев.

У відповідь на це Казахстан почав закликати Росію дотримуватися договорів.

"Часті випадки некоректних заяв офіційних представників Російської Федерації не можуть не викликати серйозної заклопотаності", - йдеться в заяві відомства Казахстану.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують