Обама: Ми не вестимемо війну з Росією, але це не означає, що Росія не буде ізольована

Новини світу / новини
1 770
0
Обама: Ми не вестимемо війну з Росією, але це не означає, що Росія не буде ізольована

Президент США Барак Обама назвав Росію "регіональною силою, яка загрожує деяким своїм сусідам. Але це не прояв сили, а прояв слабкості", повідомляє Голос Америки.

Як відзначає видання, виступаючи на прес-конференції в Гаазі, Обама зазначив: "Я не цікавлюся мотивацією президента Путіна – цьому є різні пояснення, – а більше зацікавлений у його діях".

Обама наголосив, що інтерес Росії до України й історичні зв'язки між Росією та Україною не виправдовують дій Москви стосовно України, зокрема анексія Криму. Він також висловив стурбованість подальшими діями Росії стосовно України і попередив, що на Росію можуть чекати додаткові санкції, які "можуть негативно вплинути на світову економіку, але набагато серйозніше ударять по Росії".

Обама нагадав, що поки що введено в дію санкції стосовно окремих осіб і одного банку, але якщо Росія "піде далі" в Україні, то можуть бути введені в дію ширші санкції, метою яких стануть "сектори російської економіки".

"Всі розуміють, що ми повинні захищати ключові принципи (міжнародного права), які гарантують мир і благополуччя в Європі", – сказав президент США.

Він закликав Росію діяти відповідально і дотримуватися міжнародних правил. Він наголосив, що має намір робити ставку на дипломатію.

"Ми не вестимемо війну з Росією, – відмітив Обама. – Але це не означає, що Росія не буде ізольована. Росія сьогодні набагато більш ізольована, ніж п'ять років тому під час війни з Грузією".

Коментуючи висловлювання колишнього кандидата в президенти США Мітта Ромні, який сказав, що "Росія – головний геополітичний суперник Америки", Обама зазначив: "Америка постає перед багатьма викликами. Росія – регіональна сила, яка погрожує деяким своїм сусідам. Але це не прояв сили, а прояв слабкості. В Україні у Росії був надзвичайний вплив. Коли ми говоримо про наших сусідів, нам не треба вторгатися на їхню територію, щоб захистити свої інтереси. Дії Росії не становлять загрози номер один для безпеки США. Я набагато серйозніше ставлюся до того, що ядерна зброя опиниться на Манхеттені".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

23:45
Гороскоп на 27 лютого: Ракам - терпіння і мудрість, Левам - удача в кар'єрі
23:15
Як схуднути в обличчі: 7 порад, як зробити його меншим
22:57
Буковина посіла дев'яте місце за "Індексом місцевого благополуччя"
22:34
Не від зарплати. Українцям пояснили, від чого залежатиме розмір пенсії після реформи
22:25
Понад двадцять вистав та прем'єра: що покажуть у Чернівецькому драмтеатрі в березні
22:00
У життя чотирьох знаків Зодіаку постукає велике щастя зовсім скоро
21:35
У Міноборони розповіли, як можна повернутись із СЗЧ за спрощеною процедурою
21:16
Зеленський звільнив командувача Обʼєднаних сил ЗСУ
20:58
Названо велику помилку жінок у спортзалі, яка шкодить шкірі
20:44
Кротевич залишає посаду начальника штабу бригади "Азов"
20:22
Домагання в ЛНУ: поліція почала перевірку звинувачень щодо викладача факультету журналістики
20:05
Зволожує і насичує білком: цей напій - справжня знахідка для тих, хто піклується про здоров'я
19:43
Україна отримає 700 мільйонів євро на розмінування від партнерів – Міноборони
19:24
Держборг України перевищив 7 трильйонів
19:05
Прогноз магнітних бур на березень 2025: точні дати та рекомендації
18:45
У Чернівцях відбудеться акція на підтримку військовополонених та безвісти зниклих захисників
18:22
Реєстрація на НМТ-2025: як створити персональний кабінет та які документи зібрати
18:00
Чому мотоблоки Кентавр — вибір українських фермерів?*
реклама
17:59
В Україні продовжить дорожчати продукт першої потреби
17:45
Обікрала могилу військового: у Чернівцях поліція встановила особу зловмисниці
17:38
На Буковині надзвичайники проводять моніторинг екосистем через зростання пожеж на відкритих територіях
17:21
За минулий рік українці здійснили понад 3,6 млрд платіжних операцій в межах країни: яка це сума
16:58
У містечку на Буковині побили адміністраторку відомої мережі магазинів
16:33
П’ять вуглеводних продуктів, з якими худнуть
16:18
У Чернівцях оголосили збір на дрони для бригади, де служить син відомої волонтерки
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм