У Буенос-Айресі, через рекордну спеку, держпрацівникам влаштували вихідний

Новини світу / новини
1 239
0
У Буенос-Айресі, через рекордну спеку, держпрацівникам влаштували вихідний

Найбільша спека за 40 років у Буенос-Айресі призвела до перебоїв у електропостачанні в місті. Місцева влада вирішила зекономити електроенергію та залишила держпрацівників вдома у понеділок.

Про це повідомляє ВВС.

"Працівникам державного сектора аргентинської столиці Буенос-Айреса сказали не виходити на роботу в понеділок, щоб зекономити електроенергію. Місто зазнає перебоїв в електропостачанні через збільшення використання кондиціонерів, оскільки мешканці намагаються охолодитися під час сильної спеки", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що напередодні у неділю використання кондиціонерів у Буенос-Айресі досягнуло рекордної позначки для неробочого дня.

Низка районів міста не мають електроенергії вже кілька тижнів. Тим часом, температура в столиці Аргентини перевищує 35 градусів за Цельсієм.

Упродовж вихідних близько 11 тис. мешканців Буенос-Айреса все ще залишалися без електроенергії. За останні тижні перебоїв у постачанні зазнали сотні тисяч столичних жителів. У звя'зку з цим, у деяких районах міста пройшли протести з вимогою до місцевої влади докласти більших зусиль для відновлення електропостачання в місті.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У селі на Буковині з квітами та калачами зустріли воїна, що повернувся з полону - фото
8 687
На Буковині попрощаються із відважним захисником Іваном Темчуком
6 120
На одній асфальт, а на другій бруківка: у Чернівцях оголосили тендер на капремонт двох вулиць
4 271
Депутатка вимагає відсторонення від роботи гендиректорки лікарні у Чернівцях
4 146
«Вижив за 60 метрів від ворога»: лейтенанта з Буковини відзначили високими державними нагородами
3 469
У Чернівцях тимчасово вимкнуть воду на кількох вулицях: адреси
3 422
У місті на Буковині запрацював наземний фонтан: мешканців просять не нищити його
3 180
"Герої живуть серед нас": воїн із Буковини отримав високу нагороду
2 822
У Пруті біля міського пляжу в Чернівцях виявили фекалії та кишкові інфекції
2 811
У селі на Буковині невідомі зірвали банер із портретом полеглого воїна Павла Унгуряна
2 415