Глава "Газпрому": Україна відновила виконання контракту

Новини світу / новини
1 333
0
Глава "Газпрому": Україна відновила виконання контракту

"Нафтогаз-Україна" відновив закупівлі газу у російського "Газпрому".

Про це заявив глава російського газового монополіста Олексій Міллер, повідомляє РІА "Новости".

За його словами, Україна відновила виконання контракту.

"НАК "Нафтогаз-Україна" припинила відбір газу з підземних сховищ і відновив закупівлю російського газу відповідно до діючого контракту", - сказав він.

Як відомо, міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький заявляв, що у України в ПСГ достатня кількість газу і немає необхідності закуповувати газ у Росії до кінця 2013 року.

У п'ятницю прем'єр Росії Дмитро Медведєв у телефонній розмові з українським колегою Миколою Азаровим заявив про необхідність виконання Києвом зобов'язань по накачуванню газу в ПГС для виконання міжнародних контрактів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.