RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Послуги | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
"Динамо" втратило перемогу у двобої з "Рапідом"

Київське "Динамо" зіграло внічию матч групового раунду Ліги Європи проти Віденського "Рапіду" з рахунком 2:2. Гра проходила на стадіоні "Ернст Хаппель".

Перший тайм матчу між "Динамо" та "Рапідом" закінчився на користь киян з рахунком 2:0.

Перший гол за "Динамо" забив Ярмоленко з флангової передачі Тремулінаса. Другий гол віденці забили у свої ворота самі, відзначився Дібон.

У другому таймі кияни пропустили гол від Бургшталлера, а за хвилину до закінчення додаткового часу пропустили гол від Тріммеля.

Таким чином кияни набрали лише одне очко в двох матчах у своїй групі.

Статистика:
"Рапід" 1. Новота, 3. Берендт, 5. Пецос, 6. Зоннляйтнер, 9. Бойд, 16. Палла, 17. Дібон, 21. Шауб, 24. Забітцер, 28. Тріммель, 30. Бургшталлер (26. Грозурек, 74)
Запасні: 23. Радлінгер, 4. Шраммель, 11. Ш. Хофманн, 22. Павелич, 27. Піхлер, 32. Бошкович

"Динамо": 35. Коваль, 2. Даніло Сілва, 4. Мігель Велозу, 6. Драгович, 7. Ленс (20. Гусєв, 88), 10. Ярмоленко, 16. Сидорчук (5. Вукоєвич, 46), 33. Тремулінас, 34. Хачеріді, 85. Мбокані, 90. Беланда (25. Аруна, 74)
Запасні: 72. Рудько, 11. Ідейє, 24. Віда, 99. Дуду

Голи
0:1 - Ярмоленко (30), 0:2 - Дібон (34 аг), 1:2 - Бургшталлер (53), 2:2 - Тріммель (90+4)