У Нігерії ісламісти увірвалися у гуртожиток та розстріляли 50 студентів

Новини світу / новини
1 295
0
У Нігерії ісламісти увірвалися у гуртожиток та розстріляли 50 студентів

Бойовики ісламістського угрупування "Боко Харам" розстріляли не менше 50 студентів коледжу в штаті Йобе на північному сході Нігерії.

Про це повідомляє УНН з посиланням на Associated Press.

Бойовики увірвалися в гуртожиток і відкрили вогонь по сплячим студентам.

Як повідомляв УНН, 20 вересня бойовики "Боко-Харам" вбили 87 людей на північному сході Нігерії. Трагедія сталася в штаті Борно, розташованому на північному сході країни. Повідомляється, що бойовики були переодягнені у військову форму.

Нагадаємо, радикальне ісламістське угруповання "Боко Харам" діє на півночі Нігерії. Її члени добиваються введення шаріату по всій країні. Угрупування стоїть за більшістю терактів, які регулярно здійснюються в країні.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують