RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Послуги | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
Ліга Європи: "Чорноморець" та "Дніпро" виграли, "Динамо" - розчарувало

Одеський " Чорноморець" і дніпропетровський "Дніпро" провели матчі Ліги Європи, в яких одесити виграли у загребського "Динамо" з рахунком 2:1, а дніпропетровці були сильнішими за румунський "Пандурій " - 1:0.

Набагато закрученіша інтрига була у грі в Загребі. Хорватські динамівці мали перевагу в першому таймі і логічно втілили її у гол Джуніора Фернандеса, який відзначився на 43- й хвилині. Але, після перерви, представник української Прем'єр-ліги перехопив ініціативу, а в середині тайму змінив і рахунок гри.

На 62 -й хвилині Олексій Антонов зрівняв результат, а на 65 -й Франк Джа Джеджу вивів гостей вперед - 2:1. Цю перевагу одесити зуміли зберегти до кінця гри.

У матчі "Пандурій" - "Дніпро" інтрига була не менш закрученою , але все вирішив один-єдиний гол. На 38 -й хвилині переможний м'яч для дніпропетровців забив Руслан Ротань - 1:0.

"Дніпряни" могли збільшити рахунок, коли Зозуля вивів на воротаря Матеуса: бразилець голкіпера обвів, але на той час місце на лінії встиг зайняти захисник, який і виграв цю дуель, вберігши румунів від другого голу.

Київське "Динамо" програло матч на НСК "Олімпійський" бельгійському "Генку" 0:1.

Динамівці завдали 23 удари проти 7 у гостей, але більшість спроб були або неточними, або м'яч ставав здобиччю голкіпера "Генка".

Бельгійці зіграли від оборони, завдавши у першому таймі кілька підступних ударів по воротам Максима Коваля.

Перший тайм голкіпер "Динамо" відіграв добре, але на 62-й хвилині був змушений діставати м'яч з сітки після удару Жульєна Горью.

Кінцівка матчу пройшла в атаках "Динамо". Але господарів підвела реалізація. Могли забивати Ярмоленко, Ленс, Мбокані.

А на останніх секундах капітан "Динамо" розстрілював ворота, але Кетелеш зробив сейв і приніс своїй команді сенсаційну перемогу.