Володимир Кличко вийде на бій під українську пісню

Новини світу / новини
4 084
0



Абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Володимир Кличко вирішив змінити композицію, під яку виходитиме на бій проти Олександра Повєткіна.

В останніх 17-ох боях Володі незмінно лунала пісня Red Hot Chili Peppers "Can't Stop".

Вона стала фартовою для нашого боксера, який за цей час здобував виключно перемоги.

У Москві ж Кличко-молодший виходитиме під трек українського рок-гурту Kozak System "Брат за брата".

Цікаво, що "козаки" написали цю пісню під враженням від поєдинків братів Кличків.

Зазначимо, що Володя виходив на ринг під три різні композиції. З 1996 по 2002 рік це була пісня Тіни Тернер "Simply the best". Потім Кличко-молодшому припала до душі "We will rock you" у виконанні групи Qween. А після поразок від Коррі Сандерса і Леймона Брюстера, Володимир обрав "Can't Stop".

Нагадаємо, наразі Кличко-молодший активно готується до майбутнього бою, який відбудеться 5 жовтня.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.