Неділя, 01 червня 2025

Лукашенко хоче збирати додаткові 100 доларів за ввезені білорусами товари

Новини світу / новини
1 112
0
Лукашенко хоче збирати додаткові 100 доларів за ввезені білорусами товари

Білорусам, які їздять в країни Євросоюзу за покупками, доведеться сплачувати додаткове мито в розмірі 100 доларів.

Таку пропозицію вніс президент Білорусі Олександр Лукашенко.

"Це буде так: ми тебе на кордоні обслуговуємо, плати 100 доларів з носа та їдь за кордон", - сказав Лукашенко, відвідуючи завод "Мотовело".

Він пояснив свою ідею тим, що білоруські громадяни привозять з-за кордону товари і цим самим ставлять під удар вітчизняне виробництво. "Наші люди сьогодні нас критикують: бідна наша країна! А до 3 мільярдів доларів вивозять за кордон до Євросоюзу і ввозять барахло, яке ми теж випускаємо. Так от, я давно доручив: виїжджаєш за межі країни за цим барахлом - заплати мито", - сказав Лукашенко.

При цьому він зазначив, що не бачить причин для створення умов для ввезення імпорту в Білорусь. "Чому ми створюємо умови для ввезення в країну імпорту, і ще на пільгових умовах? У нас свої холодильники. Навіщо нам пільгові умови створювати для їх ввезення з-за кордону?", - зазначив Лукашенко.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують