Обама прилетів до Санкт-Петербурга на саміт G20

Новини світу / новини
1 938
0
Обама прилетів до Санкт-Петербурга на саміт G20

Літак президента США Барака Обами приземлився в аеропорту "Пулково-1" Санкт-Петербурга, де починається саміт "Великої двадцятки".

Зустрічі з російським президентом Путіним у програмі Обами поки немає. Тим не менш, помічник російського президента Юрій Ушаков не виключив, що обидва лідери все ж поговорять у кулуарах саміту, пише РІА "Новости".

Путін напередодні саміту підтвердив, що під час зустрічі з американським колегою, яка може відбутися в Санкт-Петербурзі, має намір обговорити питання роззброєння, світової економіки, проблематику Сирії, КНДР і Ірану.

Позиції Москви і Вашингтона сильно розійшлися у зв'язку з ситуацією навколо Сирії.

Зустріч лідерів країн "Великої двадцятки" пройде у Стрельні, передмісті Санкт-Петербурга, 5-6 вересня.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують