Європарламент може ратифікувати Угоду про асоціацію вже на початку наступного року

Новини світу / новини
2 500
0
Європарламент може ратифікувати Угоду про асоціацію вже на початку наступного року

В Міністерстві закордонних справ України розраховують, що Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом буде ратифікована Європарламентом на початку наступного року.

Про це сьогодні в ході круглого столі повідомив заступник директора департаменту Європейського Союзу Міністерства закордонних справ України Володимир Бачинський, передає УНН.

Він нагадав, що після підписання документу сторони повинні здійснити внутрішньодержавні процедури, необхідні для набуття угодою чинності. За його словами, з українського боку це ратифікація Верховною Радою України, а зі сторони ЄС – ратифікація Європейським парламентом та парламентами країн-членів ЄС.

"Розраховуємо на те, що в Верховній Раді затримок чи проблем не повинно бути. І також розраховуємо, що в першу чергу Угода буде ратифікована Європейським парламентом на початку 2014 року", - заявив В.Бачинський.

Такі розрахунки представник МЗС пояснив тим, що в травні 2014 року відбудуться вибори до Європарламенту.

"Це автоматично потягне прихід нових політиків, переформатування складу Європейської комісії. І, враховуючи такі демократичні чинники на рівні Брюсселю, це може трошки нам відтягнути цей процес", - зазначив фахівець.

Він також зауважив, що "тільки після того, як Європарламент ратифікує Угоду, ми зможемо говорити про тимчасове застосування окремих положень документу на практиці".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У Чернівцях студенти-пенсіонери відгуляли випускний
12 135
У мікрорайоні Чернівців - пожежа: горить велика територія
11 905
На Буковині п’яний водій на смерть збив 18-річного хлопця і втік з місця ДТП
10 099
У холодильнику у дитсадку зберігали пиво: у Чернівцях перевірили харчоблоки і виявили серйозні порушення
7 845
У Чернівцях біля ліцею дитина зламала дерево сакури: мати просто спостерігала - відео
6 358
У Чернівцях маршрутка в’їхала в електроопору
6 254
Вийшли всім селом із прапорами та калачами: на Буковині зустріли воїна, який повернувся з полону - відео
5 447
У Чернівцях викрили жінку, яка поцупила з храму електричний сходовий підйомник для людей з інвалідністю
5 388
П'ять квартир та офіс дружини: що задекларував новий головний прокурор Буковини
5 263
Прив'язали до мотоцикла і волочили: росіяни жорстоко стратили українського полоненого
4 906