НАТО не буде втручатися у сирійський конфлікт

Новини світу / новини
1 473
0
НАТО не буде втручатися у сирійський конфлікт

Міжнародній спільноті, а не НАТО належить реагувати на застосування хімічної зброї в Сирії.

Однак відповідальність за нього НАТО покладає на сирійську владу, заявив генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен, передає РІА "Новости".

"Я не бачу додаткової ролі НАТО", - повідомив він на першій після відпустки прес-конференції в Брюсселі.

За його словами, ситуація в Сирії і навколо неї є темою консультацій між союзниками по НАТО.

"Справа окремих союзників вирішувати, як вони будуть реагувати на застосування хімзброї", - сказав він, підкресливши, що у разі військової відповіді окремими членами НАТО може бути використана військова інфраструктура альянсу.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У мікрорайоні Чернівців - пожежа: горить велика територія
19 067
У Чернівцях студенти-пенсіонери відгуляли випускний
13 393
У Чернівцях біля ліцею дитина зламала дерево сакури: мати просто спостерігала - відео
9 020
У холодильнику у дитсадку зберігали пиво: у Чернівцях перевірили харчоблоки і виявили серйозні порушення
8 180
Вийшли всім селом із прапорами та калачами: на Буковині зустріли воїна, який повернувся з полону - відео
5 550
У Чернівцях викрили жінку, яка поцупила з храму електричний сходовий підйомник для людей з інвалідністю
5 500
П'ять квартир та офіс дружини: що задекларував новий головний прокурор Буковини
5 490
Прив'язали до мотоцикла і волочили: росіяни жорстоко стратили українського полоненого
4 990
На Буковині - новий прокурор: хто ним став
4 493
Навколішки і з прапорами: на Буковині зустріли траурний кортеж із захисником - фото
3 882