З українського плавця Лісогора зняли всі звинувачення

Новини світу / новини
1 187
0
З українського плавця Лісогора зняли всі звинувачення

Суд у Ліберії зняв усі звинувачення з відомого українського плавця Олега Лісогора, який був затриманий там за підозрою у викраденні людини.

Про це повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс, пише РІА "Новости".

Ліберійське видання Heritage раніше повідомляло, що Лісогор, багаторазовий чемпіон світу та Європи з плавання, і його бізнес-партнер Микола Чернишов кілька днів незаконно утримували в одній з квартир столиці Ліберії Монровії громадянина України Івана Сліпченко, який був співробітником одного з розважальних центрів Монровії.

За даними видання, Лісогора і Чернишова нібито затримала поліція і їм були пред'явлені звинувачення. Пізніше плавець підтвердив своє затримання в Ліберії і порушення проти нього справи.

"Відбулося засідання суду у справі Лісогора, і суд своїм рішенням скасував усі звинувачення, висунуті проти нього", - сказав Перебийніс у коментарі агентству в середу.

За його словами, на даний момент він не має інформації, чи має намір сторона обвинувачення подавати апеляцію на рішення суду.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10