Обама вважає прослуховування та контроль за інформацією в Інтернеті законними та корисними

Новини світу / новини
1 013
0
Обама вважає прослуховування та контроль за інформацією в Інтернеті законними та корисними

Президент США Барак Обама засмучений оприлюдненням інформації про програми контролю за телефонними дзвінками і обміном інформації в інтернеті, яку він вважає виключно корисною для країни і абсолютно законною.

"У нас немає програми шпигунства всередині країни. Те, що є у нас, це такі механізми, які дозволяють відслідковувати телефонний номер або адресу електронної пошти, які можуть бути пов'язані з терористичною атакою. Слід скептично ставитися до можливості вторгнення в приватне життя (у зв'язку з реалізацією даних програм). Жодне з викриттів (про діяльність спецслужб) не вказує на те, що ми зловживаємо владою, йдеться про дуже серйозні владні повноваження ", - заявив Обама в передачі The Tonight Show на каналі NBC, передає РІА "Новости".

Про діяльність американських спецслужб, які відстежують дзвінки та інтернет-спілкування громадян своєї та інших країн, повідомив раніше екс-співробітник фірм, які співпрацювали з ЦРУ та АНБ США Едвард Сноуден. Зокрема, він оприлюднив дані про існування секретної програми PRISM, яка дозволяла перехоплювати трафік з провідних сайтів, таких як Google і Facebook.

Як приклад необхідності існування програм стеження за телефонною та інтернет-активністю Обама навів розслідування теракту, скоєного в цьому році під час Міжнародного марафону в Бостоні. На думку американського президента, саме реалізація програм електронного стеження допомогла слідчим органам з'ясувати, чи були у підозрюваних у скоєнні теракту братів Царнаевих потенційні спільники і чи мали вони зв'язок з терористичними угрупованнями.

Обама також розповів, що він сам мав сумніви щодо доцільності використання програм електронного стеження, коли вперше став президентом у 2009 році, проте пізніше переконався, що такі програми необхідні для ефективної боротьби з терористичними загрозами.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 973
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 981
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 502
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
7 050
Підготовка до можливих паводків на Буковині та справні системи оповіщення: про що говорив Осипенко з головами громад
7 024
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 879
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 516
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 633
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 355
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 339