Китай та Японія очікують на 9-метрове цунамі

Новини світу / новини
2 826
0
Китай та Японія очікують на 9-метрове цунамі

У Китаї та Японії чекають тайфуну Соулік, який може спровокувати цунамі заввишки дев'ять метрів. У зв'язку з цим у країнах введено червоний, вищий код небезпеки.

Зараз тайфун знаходиться на схід від островів Сакісіма і 13 липня досягне Тайваню, передає ИТАР-ТАСС .

Соулік, що в перекладі з однієї з мов Мікронезії перекладається як Вождь, сьомий тропічний шторм, що утворився в Тихому океані в цьому сезоні.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.