Турецький прем’єр Ердоган висунув протестувальникам ультиматум

Новини світу / новини
1 794
0
Турецький прем’єр Ердоган висунув протестувальникам ультиматум

Поліція очистить площу Таксим від демонстрантів протягом найближчих 24 годин.

Про це заявив у четвер прем'єр-міністр Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган, пише "Інтерфакс-Україна".

За його словами, це є останнім попередженням "порушників порядку", так як його терпіння вичерпалося.

Як відомо, масові протести з участю десятків тисяч людей останніми днями охопили всю Туреччину з політичними вимогами, серед яких і відставка уряду Ердогана, вихідця з ісламістських кіл, якого звинувачують в автократичному керівництві, а також із протестами проти ісламізації Туреччини.

У сутичках із поліцією постраждали тисячі людей, із протестами також пов’язують смерть трьох людей.

Демонстрації спалахнули після жорстокого розгону екологічного протесту проти планів будівництва на місці парку Таксім-Ґезі біля площі Таксім у Стамбулі 31 травня.

Влада планує на місці невеликого парку відновити історичну будівлю, яка стояла там від початку 18-го століття до знесення в 1940-х і створення нинішнього парку, ймовірно, пристосувавши її під торговельний центр.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У мікрорайоні Чернівців - пожежа: горить велика територія
14 945
У Чернівцях студенти-пенсіонери відгуляли випускний
12 635
На Буковині п’яний водій на смерть збив 18-річного хлопця і втік з місця ДТП
10 127
У холодильнику у дитсадку зберігали пиво: у Чернівцях перевірили харчоблоки і виявили серйозні порушення
7 940
У Чернівцях біля ліцею дитина зламала дерево сакури: мати просто спостерігала - відео
7 613
Вийшли всім селом із прапорами та калачами: на Буковині зустріли воїна, який повернувся з полону - відео
5 480
У Чернівцях викрили жінку, яка поцупила з храму електричний сходовий підйомник для людей з інвалідністю
5 445
П'ять квартир та офіс дружини: що задекларував новий головний прокурор Буковини
5 370
Прив'язали до мотоцикла і волочили: росіяни жорстоко стратили українського полоненого
4 936
У Чернівецькому університеті стартувала вступна кампанія - фото
4 861