Мер Москви хоче подати у відставку, щоби знову стати мером

Новини світу / новини
1 711
0
Мер Москви хоче подати у відставку, щоби знову стати мером

Мер Москви хоче подати у відставку, щоби знову стати мером.

Таку заяву він зробив 4 червня на засіданні Громадської палати Москви, передає РІА "Новости".

Як повідомляється, члени громадської палати рекомендували Собяніну піти у відставку, щоб взяти участь у дострокових виборах мера. Офіційну заяву про відставку Собянін має намір передати Путіну 5 червня, передає агентство з посиланням на джерело в міськадміністрації.

За словами Собяніна, він хоче, щоб у Москві пройшли прямі вибори мера, так як Москві "негоже" відставати від інших регіонів. За законом, дострокові вибори у зв'язку з відставкою Собяніна мають бути призначені на Єдиний день голосування - 8 вересня 2013 року.

Для участі в них, Собяніну доведеться заручитися підтримкою Володимира Путіна. За законом про вибори губернаторів, голова регіону, що пішов у відставку, протягом наступних двох років може брати участь у виборах лише з дозволу президента.

Нагадаємо, вибори в Москві пройдуть вперше за 10 років. Про свої амбіції на крісло мера вже заявив опозиціонер Олексій Навальний, лідер "Яблука" Сергій Мітрохін і фронтмен групи "Корозія металу" Сергій Троїцький.

За даними ЗМІ, висуватися на цю посаду збираються також лідер "Громадянської платформи" Михайло Прохоров і один з керівників партії "Альянс зелених" Олег Мітволь. Своїх кандидатів готова висунути і "Справедлива Росія". А колишній мер Москви Юрій Лужков заявив, що визначиться зі своєю позицією протягом тижня.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.