У Туреччині в результаті зіткнення повітряних куль загинув турист

Новини світу / новини
1 403
0
У Туреччині в результаті зіткнення повітряних куль загинув турист

Щонайменше один турист загинув і ще 24 отримали поранення в понеділок в результаті падіння повітряної кулі в турецькій провінції Каппадокія.

Про це повідомляє РІА "Новости" з посиланням на місцеві ЗМІ.

Дві повітряні кулі зіткнулися близько 06.00 години за місцевим часом (06.00 за Києвом), після чого одна з них звалилася на землю.

В результаті один турист, громадянин Бразилії, загинув. Постраждалих доставили до найближчого госпіталю. Їх національності не уточнюються, відомо, однак, що серед поранених є громадянин Іспанії. Інші подробиці події поки не повідомляються.

"У більшості постраждалих переломи. Один у важкому стані перебуває в лікарні медфакультету університету Ерджіяс. Аварія, за свідченням очевидців, сталася через зіткнення двох балонів, через що куля, яка знаходилася нижче, пірвалася та почала швидко падати", - наводять слова губернатора провінції Невшехір Абдуррахмана Саваш закордонні ЗМІ.

Поліція почала розслідування інциденту.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.