ЗМІ пророкують Шеві тренерський місток "Мілану"

Новини світу / новини / спорт
1 286
0
ЗМІ пророкують Шеві тренерський місток "Мілану"

Як повідомляє низка італійських ЗМІ, крім Шевченка на цю посаду претендує нинішній наставник академії "россо-нері" Філіппо Індзагі, й Кларенс Зєєдорф і Дженнаро Гаттузо, які виступають у чемпіонатах Бразилії та Швейцарії відповідно.

Раніше італійські ЗМІ поширили інформацію про те, що нинішній тренер "Мілана" Алегрі може очолити "Рому".

Нагадаємо, у листопаді 2012 року Шевченко відмовився від пропозиції очолити збірну України. Незабаром він відправився на тренерські курси, які проходять у Києві, для отримання відповідної ліцензії від Федерації футболу України.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують