Злата Огневич співатиме у фіналі Євробачення-2013

Новини світу / новини
3 745
0
Злата Огневич співатиме у фіналі Євробачення-2013

Українська співачка Злата Огневич вийшла у фінал пісенного конкурсу Євробачення, який проходить у шведському Мальме.

Десять учасників першого півфіналу потрапили у фінал за підсумками голосування телеглядачів та експертного журі.

Крім України, до фіналу потрапили: Молдова, Литва, Ірландія, Естонія, Білорусь, Данія, Росія, Бельгія, Нідерланди.

Ще десять фіналістів стануть відомі за підсумками другого півфіналу у четвер, 16 травня. Франція, Іспанія, Великобританія, Італія, Німеччина і Швеція автоматично вийшли у фінал конкурсу.

Злата Огневич виконала пісню Gravity. На сцену Злату виніс на руках уродженець Вінницької області Ігор Вовковинський, який живе в США і визнаний найвищим американцем. Його зріст становить 2 м 34 см, цей результат занесений до Книги рекордів Гіннеса.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

02:00
Розчинна проти заварної: ось яка кава корисніша насправді
01:45
5 неефективних вправ, які варто припинити виконувати у спортзалі
01:30
Її не потрібно дотримуватись щодня. Названо найкращу дієту для схуднення
01:15
Ці 5 горіхів найкорисніші для вашого здоров'я: варто додати їх на тарілку
01:00
Небезпечно для очей: скільки часу можна дивитися телевізор без шкоди?
00:30
Чому корисно пити чай із кориці: названо 7 цілющих властивостей цього напою
00:30
Що станеться з організмом, якщо регулярно їсти насіння чіа: дієтологи дали відповідь
00:15
Як зробити рушники м'якими без кондиціонера: метод шокує простотою

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм