ФБР взяло аналіз ДНК у вдови Тамерлана Царнаєва

Новини світу / новини
1 882
0
ФБР взяло аналіз ДНК у вдови Тамерлана Царнаєва

Агенти ФБР обшукали будинок вдови Тамерлана Царнаєва і взяли у неї аналіз ДНК.

Агенти ФБР, які ведуть розслідування теракту на міжнародному марафоні в Бостоні, відвідали будинок вдови підозрюваного Тамерлана Царнаєва - Кетрін Рассел, провели обшук і взяли у жінки аналіз ДНК, повідомляє РІА "Новости" з посиланням на АР.

Братів Тамерлана та Джохара Царнаєвих підозрюють в організації теракту на марафоні в Бостоні 15 квітня. Тоді загинули троє людей, понад 200 були поранені.

Як повідомляє агентство, після проведення обшуку в будинку вдови Тамерлана слідчі вилучили кілька сумок, про вміст яких не повідомляється.

За інформацією газети Wall Street Journal, співробітники ФБР відвідували Рассел для того, щоб взяти у неї аналіз ДНК.

Як повідомляє видання, раніше на осколках однієї з бомб, які розірвалися, були виявлені сліди жіночої ДНК, проте, на думку слідчих, це ще не означає, що до теракту була причетна жінка.

Нагадаємо, у Тамерлана Царнаєва залишилися дружина і трирічна дочка, які проживають у США. За даними британської газети Daily Mail, 24-річна Кетрін Рассел прийняла іслам, щоб стати дружиною Царнаєва.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
11 254
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
4 992
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
4 872
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
4 176
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
3 949
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
3 860
У Чернівцях відбулася "Єдина протестна хода": вулицями пройшли майже 150 активістів
3 603
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
3 283
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
3 210
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
3 126