У Відні відкрилося «котяче» кафе

Новини світу / новини
2 714
0
У Відні відкрилося «котяче» кафе

У Відні відкрилося перше "котяче" кафе, де відвідувачі можуть випити кави, граючись із пухнастиками. У кафе Neko (з японської - "кішка") відвідувачі можуть погладити кішок і пограти з ними. Всього в кафе п'ять тварин - Соня, Томас, Моріц, Лука і Момо. Всі вони взяті з притулку, і зараз вільно розгулюють по кафе і можуть там подрімати.

Кафе відкрила жителька Відня, 47-річна Такако Ішіміцу, яка близько 20 років тому переїхала з Японії. Три роки вона вела переговори з міською владою з питань гігієни, перш ніж змогла відкрити незвичне кафе.

Ішіміцу говорить, що вирішила відкрити подібний заклад, щоб познайомити жителів Відня з деякими аспектами японської культури. "Знайомство з невідомими японськими традиціями корисно для Австрії. У мене були різні ідеї, і реалізувати проект "котячого" кафе було найпростіше. Крім того, я зробила щось хороше для віденського притулку для тварин, який я підтримувала роками", - розповіла японка.
Вона додала, що кафе на 50 місць відразу стало хітом серед місцевих жителів, а також серед туристів. "Дивно, але 99 відсотків відгуків - позитивні. Однією з цілей було порадувати людей, які не можуть тримати вдома котів через роботу або через алергію когось із членів родини", - говорить Ішіміцу.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
30 937
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
15 570
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
13 225
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
10 518
«Що нам тепер робити? Помирати?»: на Буковині мобілізували чоловіка, батьки якого обоє з інвалідністю — відео
10 090
Два закарпатські села потрапили до переліку найкращих туристичних сіл світу
9 297
Суди тривали роками: примішення колишньої "Української книги" у центрі Чернівців повернули громаді
6 100
Стало відомо, чи будуть завтра екстрені відключення на Буковині
3 735
«Це щоденна праця»: дев’ятикласниця з Чернівців отримуватиме Шевченківську стипендію
3 719
Йому було лише 19 років: що відомо про загиблого буковинця Олексія Карлійчука
3 433


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.