Путіну сподобалася акція Femen у Ганновері

Новини світу / новини
1 592
0
Путіну сподобалася акція Femen у Ганновері
Президент РФ Володимир Путін заявив, що акція активісток українського руху Femen, які на промисловому ярмарку в Ганновері вигукували гасла, роздягнувшись до пояса, йому сподобалася, але дискутувати з політичних питань краще в одягненому вигляді, пише РІА "Новости".

У той момент, коли Путін і федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель на ярмарку стояли біля стенду компанії Volkswagen, кілька дівчат, які перебували серед численних журналістів, прорвалися за огорожу до лідерів двох країн, роздяглися до пояса і стали викрикувати нецензурні гасла англійською мовою. Ці ж фрази були написані на їхніх тілах.

"Щодо акції - вона мені сподобалася", - сказав Путін, відповідаючи на запитання одного з журналістів на спільній прес-конференції з Меркель. Він висловив думку, що така акція "допомагає розкручувати" Ганноверський ярмарок. Разом з тим російський лідер зазначив, що все-таки "з політичних питань краще дискутувати в одягненому вигляді".

"Скажіть спасибі українським дівчатам, вони вам допомагають розкрутити ярмарок, бо, судячи з усього, без таких акцій про ярмарок говорили б менше, ніж за наявності таких акцій", - сказав з посмішкою президент.

"Що вони там кричали, я, чесно кажучи, не дуже розчув, бо сек'юріті працюють дуже жорстко. Такі здорові лоби навалилися на дівчат. Мені здається, що це неправильно, можна було б і м'якше з ними поводитися", - сказав Путін. "Я навіть не розглянув - вони шатенки, блондинки чи брюнетки?" - додав він.

За його словами, до таких акцій вже звикли, однак порядок краще не порушувати. "... Роздягатися краще в інших місцях, наприклад, на нудистських пляжах. Але тут не холодно, в принципі, не страшно застудитися", - сказав Путін.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Після +40 Україну накриють грози: синоптик назвав дату різкої зміни погоди
36 794
На Буковині рятувальники виловлювали гадюку та ліквідовували гніздо шершнів
14 149
Вечірня ДТП у Чернівцях: рух ускладнений, запровадили реверс
11 349
На Буковині після рекордної спеки очікують дощі та зниження температури
8 695
«Ваші воюють, бо дурні»: у Чернівцях водій маршрутки ображав військових і лаявся на пасажирок
8 216
У Чернівцях звільнили водія маршрутки, який ображав військових і пасажирок
7 643
Школу на Буковині очолить новий директор: до комісії залучили представника батьків
6 734
Після рекордної спеки — грози та град: на Буковині різко зміниться погода
5 958
Сьогодні очікується аномальна спека: таких температур на Буковині ще не фіксували
5 599
Лічені хвилини на порятунок: буковинські медики врятували чоловіка з ножовим пораненням у серце
4 373