В Індії врятували жінку, яка провела під завалами будинку 36 годин

Новини світу / новини
1 572
0
В Індії врятували жінку, яка провела під завалами будинку 36 годин

Індійським рятувальникам у суботу вдалося врятувати жінку, яка 36 годин провела під завалами багатоповерхової будівлі, що обрушилася в четвер в місті Тхане в западноіндійском штаті Махараштра, передає агентство Рейтер.

Рятувальники почули крики жінки і, використовуючи спеціальні камери, визначили її місцезнаходження. За словами медиків, її життя поза небезпекою, пише РІА "Новости".

За останніми даними, жертвами обвалення стали 72 особи, 36 отримали поранення і були госпіталізовані. Пошуково-рятувальна операція триває. Влада міста не виключають, що під завалами ще можуть залишатися люди.

Нагадаємо, інцидент стався ввечері в четвер - недобудоване семиповерхова будівля, в якій проте вже жили близько 35 сімей, раптово обрушилася. Рятувальна операція йшла всю ніч і продовжилася вранці. Вранці в п'ятницю рятувальники витягнули з-під завалів п'ятьох дітей, які пробули там майже 12 годин.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Депутати просять, щоб у Чернівцях не відключали від світла певні житлові об'єкти: про які саме йдеться
26 772
Уряд впровадив зміни для отримання ID-картки та закордонного паспорта
6 080
«Війна знову забрала найкращого»: на Донеччині загинув воїн із Чернівців Сергій Петрінець
4 781
Фахівці з Чернівців вирушили до Києва, щоб допомогти відновити теплопостачання
4 640
У "Чернівціобленерго" оприлюднили графік відключень світла на 31 січня
3 743
Тече зі стелі: у ліцеї Чернівців під час відлиги затопило актову залу - відео
3 670
У центрі Чернівців на жінку впала брила льоду: вона потрапила до лікарні
3 570
Відключення залишаються тривалими: графік знеструмлення на Буковині на 30 січня
3 383
Бракує працівників і солі: мер Чернівців пояснив, чому не встигають прибирати сніг і лід
3 201
Виховала не одне покоління: померла вчителька одного з ліцеїв у Чернівцях
3 025