Жозе Моуринью планує повернутися в "Челсі"

Новини світу / новини / спорт
1 692
0
Жозе Моуринью планує повернутися в "Челсі"

"Челсі" досяг угоди з головним тренером "Реала" Жозе Моурінью, і з наступного сезону португалець очолить лондонців.

Про це повідомляє видання The Daily Mail з посиланням на близькі до тренера джерела, пише "УКРІНФОРМ".

"Моуринью відвідав Лондон не для того, щоб дивитися товариську гру збірних Бразилії і Росії, а заради зустрічі з Романом Абрамовичем. Повідомляється, що конфлікт, який був між Абрамовичем і Моурінью, вже давно в минулому", - уточнюється в повідомленні.

Нагадаємо, що Моурінью вже працював в "Челсі" з 2004 по 2007 рік, двічі привівши клуб до звання чемпіонів країни, а також по разу завоював Кубок і Суперкубок Англії. Португалець залишив "синіх" в 2007 році після непорозумінь з власником лондонського клубу Романом Абрамовичем.

Додамо, що за версією France Football, Жозе Моурінью - найбільш високооплачуваний тренер світу. За інформацією видання, головний тренер Реала заробляє близько 14 мільйонів євро.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.