США зможуть втручатися в невеликі конфлікти між КНДР і Південною Кореєю

Новини світу / новини
2 352
0
США зможуть втручатися в невеликі конфлікти між КНДР і Південною Кореєю

США та Південна Корея підписали додаткову угоду про військове співробітництво, відповідно до якого тепер американські збройні сили не тільки будуть брати участь у повномасштабних військових діях, але й зможуть втручатися у невеликі зіткнення між КНДР і Південною Кореєю, повідомляє агентство Ассошіейтед Прес.

Нова угода була підписана минулої п'ятниці на тлі загострення відносин між Пхеньяном і Сеулом. Раніше КНДР, висловлюючи невдоволення спільними навчаннями Південної Кореї і США, заявило про односторонній вихід з мирних угод про ненапад і денуклеаризацію, укладених після Корейської війни.

Спільні навчання США і Республіки Корея традиційно супроводжуються погрозами з боку КНДР завдати у відповідь удару у разі атаки на її територію. Також влада Північної Кореї неодноразово заявляла, що в разі агресії готові використовувати ракети, здатні досягти берегів США.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим