У США ажіотажний попит на зброю викликав її дефіцит

Новини світу / новини
1 521
0
У США ажіотажний попит на зброю викликав її дефіцит

У США рекордний попит на зброю призвів до дефіциту в магазинах, пише USA Today. Американці, побоюючись обмежень на поширення вогнепальної зброї, почали масово поповнювати її запаси. Внаслідок цього зараз складно купити найпопулярніші товари, як, наприклад, патрони 22-го калібру. Крім того, за останній рік ціни на зброю в деяких магазинах зросли більше, ніж в двічі. У ряді випадків власники магазинів встановили обмеження на кількість товару, яку може придбати один покупець.

Національний фонд стрілецького спорту пояснює підвищений попит зростанням популярності стрільби як виду спорту, полювання, а також використання зброї для самооборони. Служба охорони рибних ресурсів і диких тварин США повідомила, що кількість заявок на отримання ліцензії на полювання виросло з 2006 по 2011 рік на дев'ять відсотків. До цього попит на ліцензії незмінно падав впродовж 25 років. Глава національної асоціації стендової стрільби та асоціації стрільби по летючим мішенях Майкл Хемптон заявив, що кількість членів кожної з організацій становить до чотирьох мільйонів осіб і зростає на три-п'ять відсотків щорічно.

Наразі в магазинах стверджують, що рекордний попит забезпечують зовсім не спортсмени, а власники зброї, які поповнюють свої запаси, побоюючись заборон або зростання податків. Продавці відзначають, що продажі почали зростати незабаром після переобрання на пост президента Барака Обами, чия адміністрація вважається супротивником широкого розповсюдження зброї, а різкий стрибок стався на тлі активних громадських дискусій з цього питання.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Нацбанк виводить з обігу гривні: які купюри вилучатимуть
123 583
«Буковина говорить усіма мовами»: у музеї просто неба відбулося масштабне свято національних культур
5 084
Депутат Чернівецької міськради у 58 років мобілізувався до лав ЗСУ
4 455
Після важкого поранення на Запоріжжі помер ветеран з Буковини Василь Ткачук
3 578
На Буковині сталася смертельна ДТП: загинув 71-річний чоловік
3 060
Знову гірка втрата: у Чернівцях проведуть в останню дорогу Олександра Лебедя
2 574
5 га півоній: стало відомо, коли на Буковині відкриють найбільше квіткове поле в Україні
2 540
Після тепла прийдуть грози та сильний вітер: якою буде погода на Буковині цього тижня
2 411
У Чернівцях загорілося приймальне відділення лікарні швидкої медичної допомоги
2 386
Буковинці активно подаються на гранти для власної справи: отримали 29 мільйонів гривень
2 362