«Екіпірування майбутнього» солдата Бундесвера коштує 140 тисяч євро

Новини світу / новини
1 873
0
«Екіпірування майбутнього» солдата Бундесвера коштує 140 тисяч євро

Міністерство оборони Німеччини замовило у компанії Rheinmetall велику партію "екіпірування майбутнього" Gladius для військовослужбовців бундесверу, повідомляє інформаційний ресурс NNN. Ці закупівлі коштуватимуть військовому відомству 84 мільйони євро.

Новим екіпіруванням буде укомплектовано 600 військовослужбовців.

Перспективне екіпірування Gladius розроблено Rheinmetall на базі дослідного екіпірування "солдата майбутнього" IdZ 2.

До складу Gladius, зокрема, входить комплекс захисного екіпірування (включаючи бронежилет, шолом і захисні окуляри), оптичні інфрачервоні засоби спостереження, портативний комп'ютер, радіостанція, засоби навігації (включаючи GPS і компас), а також зброя і комплект акумуляторів. Спорядження розраховано на екстремальні кліматичні зони і захищає від біологічної та хімічної зброї.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.