США може нанести превентивний удар по КНДР

Новини світу / новини
1 587
0
США може нанести превентивний удар по КНДР

Сполучені Штати не виключають можливості нанесення превентивного удару по КНДР, заявила офіційний представник Держдепартаменту США Вікторія Нуланд.

"Ми нічого не знімаємо з порядку денного", - сказала дипломат на брифінгу у відповідь на запитання про можливість такого спільного з Південною Кореєю кроку стосовно Пхеньяну.

Нуланд, тим не менше, підкреслила, що насамперед США збираються дотримуватися шляху, наміченому резолюцією СБ ООН, яка передбачає нарощування економічного тиску у випадку, якщо Північна Корея не змінить свій курс.

Крім того уряд США розглядає можливість повернути КНДР у чорний список країн, які спонсорують тероризм, передає японське інформаційне агентство Kyodo News, посилаючись на неназване джерело в американському уряді.

Нуланд, відповідаючи на це запитання на брифінгу, відокремила проблеми тероризму і ядерних випробувань, підкресливши, що одне не випливає з іншого.

"Можливе включення КНДР у список країн-терористів пов'язано з її терористичною діяльністю. Питання ядерних випробувань обговорюється в процесі переговорів між країнами "шістки", - цитує її південнокорейське інформаційне агентство Yonhap.

У список країн-терористів США в цей момент входять Куба, Судан, Іран і Сирія. На них накладено суворі економічні та фінансові санкції. Північна Корея була виключена зі списку в 2008 р. в тому числі на тлі прогресу в шестисторонніх переговорах.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині відкриють одне з найбільших лавандових полів України - фото
У трагічній ДТП у Франції загинули викладачки коледжу на Буковині: що про них відомо
Липові довідки за 4000 євро: на Буковині затримали чоловіка, який допомагав уникнути призову
Підполковника з Буковини посмертно відзначено званням Героя України
ДТП автобуса з буковинцями у Франції: є перші деталі розслідування і звинувачення
У Чернівцях у зв'язку із будівництвом центру «Буковина Мол» змінять організацію дорожнього руху
15 червня, 2025
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
Уроки англійської та ресторанне меню: що пропонують літні табори на Буковині
Більше дронів – менше втрат. Воїни 80 бригади збирають на мавіки
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції