RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

Українська збірна переграла Норвегію

У середу, 6 лютого, у товариському матчі збірна України виграла у збірної Норвегії і отримала першу перемогу під керівництвом нового тренера Михайла Фоменка.

Для нашої збірної цей матч можна умовно поділити на два відрізки. Перший тайм видався не дуже видовищним, але приніс відразу два забиті голи. У другому таймі гра України з виходом на поле Євгена Коноплянки засяяла яскравими фарбами, але мало не принесла пропущені голи, пише "Кореспондент".

Відсутність моментів на початку гри наші футболісти компенсували високою самовіддачею і практично 100% результативністю. Спочатку Ярмоленко класно підключив Федецького, а Артем влучно навісив на далеку штангу. Микола Морозюк, який грав всього-лише у другому своєму матчі за збірну, опинився у потрібному місці у потрібний час, та ще й пробив між воротарем і штангою у ворота! 1:0

До кінця тайму наші хлопці заколисали норвежців і забили ще раз. Зозуля отримав пас на межі оффсайда, відкотив м’яч трохи назад - і Ярмоленко влучно пробив повз воротаря! 2:0

У другому таймі українці створили кілька хороших моментів, особливо помітною була їхня перевага у верховій боротьбі.

Але несподівано героєм кінцівки поєдинку став Андрій П’ятов. Усе почалося з прекрасного сейва воротаря Шахтаря після удару Ельюнуссі. Потім Мандзюк заробив червону картку за фол останньої надії. Норвегія мала прекрасний шанс забити перший за 6 ігор з Україною гол, коли Федецький руками поклав у штрафний все того ж таки Ельюнуссі, але капітан норвежців не зміг переграти П’ятова у дуелі з 11-метрової позначки. А в доданий час П’ятов примудрився відбити удар навіть спиною.

Загалом, перший матч Михайла Фоменка виявився дуже цікавим, так що з нетерпінням чекаємо на першу офіційну перевірку. Чекати недовго - попереду Польща

Україна - Норвегія - 2:0

Гол: Микола Морозюк (17), Андрій Ярмоленко (42)

Видалення: Віталій Мандзюк (84)
Редактор: Юрій Коверзнєв
6-02-2013, 21:57