Сирійські бойовики погрожують вбити викрадену українку, ящо не отримають гроші до 13 грудня

Новини світу / новини
2 060
0
Сирійські бойовики погрожують вбити викрадену українку, ящо не отримають гроші до 13 грудня

В Інтернеті з'явилися повідомлення, що сирійські бойовики, які викрали українську журналістку Анхар Кочнєву, висунули ультиматум, в якому обіцяють її стратити, якщо до певного терміну не будуть виплачені гроші.

"Термін ультиматуму, висунутого бойовиками, закінчується 13 грудня 2012 року. Якщо до цього часу гроші за "українську шпигунку" не будуть сплачені, її стратять", - йдеться в повідомленні, яке наводить у своєму інтернет-блозі подруга Кочнєва, екс-депутат Держдуми РФ Дарина Мітіна.

Ультиматум підписаний командирами "Вільної сирійської армії" Абу Джандалем і Фарідом Абу Хусейном.


15 жовтня прес-секретар МЗС України Олександр Дікусаров розповів, що в Сирії бойовики викрали українку, яка поїхала в цю країну в якості перекладача для знімальної групи одного з російських телеканалів.

15 жовтня президент України Віктор Янукович доручив МЗС країни та іншим відповідним органам держвлади вжити заходів для звільнення Кочневої.

8 листопада на сайті "Вільної сирійської армії" з'явився відеоролик із викраденою українською журналісткою. На відеозаписі тривалістю 15 секунд вона говорить по-арабськи: "Мене звуть Анхар. Я була викрадена неподалік від Хомса. Я прошу українське, російське посольства і сирійську владу виконати те, що вимагають мої викрадачі".

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
26 431
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
7 115
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
7 029
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 518
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
5 809
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
5 752
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 695
У Хотинській лікарні викрили схему керівництва: переплата за обладнання понад 300 тис. грн
4 993
На Буковині проведуть масштабне дослідження стану здоров’я людей
4 947
Знову гірка втрата: у боях за Україну загинув буковинець Руслан Мойсюк
4 930