На Олімпійських іграх Північну Корею переплутали з Південною

Новини світу / новини
2 608
0
На Олімпійських іграх Північну Корею переплутали з Південною

Жіноча збірна Північної Кореї з футболу покинула поле за декілька хвилин до початку матчу з Колумбією на Олімпійських іграх у Лондоні.

Під час представлення команд на табло арени поруч з фотографіями футболісток Північної Кореї висвічувався прапор Південної Кореї.

Через 40 хвилин організаторам матчу все ж вдалося вмовити спортсменок повернуться на поле, проте довелося вибачитися за конфуз, про це повідомляє ТСН.ua.

На великому екрані поруч з портретом кількох футболісток з Північної Кореї був показаний прапор Південної Кореї. Організатори вивели зображення прапора КНДР на обидва великі екрани стадіону і принесли вибачення північнокорейськії збірній. У підсумку матч розпочався з майже годинним запізненням.

"Ми розсердилися, тому що наших гравців представили, як ніби ми Південної Кореї, а це суттєво нас зачепило, як ви здогадуєтесь", - заявив тренер. Менеджер команди не дозволив йому відповісти на питання, якою могла б бути реакція лідера КНДР Кім Чен Уна на подію. Відносини між Північною і Південною Кореєю є напруженими після війни, що закінчилася в 1953 році.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 204 448
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
122 192
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
20 912
1500 вишитих рушників і живий коридор: у Чернівцях проведуть масштабний флешмоб
16 979
У Чернівцях виставили на аукціон землю під багатоповерхівку: яка стартова ціна
16 278
Батька і сина, підозрюваних у жорстокому вбивстві 21-річної жінки, взято під варту
14 723
Вважався зниклим безвісти: на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Русланом Горичаном
14 076
Знову гірка втрата: на війні загинув військовий з Буковини Іван Назаров
13 634
У Чернівцях попрощалися з молодшим сержантом Ігорем Ярошенком
11 866
ПЦУ визнала святим митрополита Буковини і Далмації
10 890