У США виходить фінальний епізод «Доктора Хауса»

Новини світу / культура, шоу-бізнес / новини
2 916
0
У США виходить фінальний епізод «Доктора Хауса»

Заключний 177-й епізод популярного серіалу "Доктор Хаус" (House MD) з Х'ю Лорі в головній ролі суперечливого геніального діагноста Грегорі Хауса, виходить у понеділок на екран.

Серіал в жанрі медичної драми, створений Девідом Шором, тривав вісім років, у кращі моменти притягаючи до екрану майже 30 мільйонів глядачів.

Критики з самого початку прихильно зустріли появу в масовій культурі нового образу лікаря - персонажа, наділеного гострим розумом, інтелектом і проникливістю замість традиційних людських чеснот, що пропонуються представникам цієї професії.

Пік популярності "Доктора Хауса" припав на 2007-й рік, однак потім аудиторія стабільно скорочувалася і в останні місяці впала до 5,5-6,6 мільйона людей, незважаючи на численні Золоті глобуси і шість Еммі за сценарій і постановку.

Уродженець Великобританії Лорі шість разів номінувався на Еммі, проте всі шість разів йому довелося "проковтнути пігулку" - нагороди діставалися суперникам.

Тим не менш дивакуватий доктор-мізантроп був удостоєний двох премій голлівудської преси Золотий глобус, і двох - Акторської гільдії. Крім того, Лорі потрапив в Книгу рекордів Гіннеса як найбільш високооплачуваний актор телесеріалу - його гонорари за кожну серію в 2010 році досягли безпрецедентних 700 тисяч доларів.

"І глядач, і доктор втомилися", - пояснюють продюсери завершення проекту. До того ж Лорі хоче більшою мірою зосередитися на музичній, а не акторській діяльності - він грає на клавішних і співає у благодійній рок-групі Band From TV.

Остання серія "довгограючого" фільму виходить з інтригуючою назвою "Всі смертні".

Фанати Хауса намагаються вгадати, чим завершиться улюблений серіал - одні передчувають любовний "хеппі енд", який нарешті наповнить головного героя. Інші переконані, що восьмирічна епопея вирішиться смертю доктора.

Помірні оптимісти припускають, що Хаус в останньому епізоді винайде щось геніальне - як панацея від раку чи СНІДу.

Нагадаємо, 23 квітня в Лос-Анджелесі відбулася прощальна вечірка серіалу Доктор Хаус.


За матеріалами korrespondent.net


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
На Буковині у ставку знайшли тіла двох чоловіків, які потонули під час відпочинку
6 631
Анна Трінчер придбала у Чернівцях авто за понад 2,7 мільйона гривень для мами
4 900
Відключення світла взимку: список речей, які українцям варто купити вже зараз
4 860
У Єгипті в ДТП важко травмувалася 18-річна буковинка: дівчина у комі, родина просить про допомогу
4 842
Дністер стрімко міліє: до Хотина приїхала делегація з Молдови через критичну ситуацію
3 528
«Резерв+» перестав працювати: користувачі масово скаржаться на збій
2 672
На Буковині легковик злетів у кювет: у ДТП постраждали троє молодих людей
2 352
У Чернівцях попрощаються з двома мужніми захисниками
2 219
«Буковина стала для нього милою і рідною»: помер тележурналіст Петро Голопапа
2 147
Чоловіка з бронюванням звинуватили у спробі незаконно перетнути кордон з Румунією: що вирішив суд
1 984