Блогер порівняв фейковий iPhone 17 Pro Max за 5000 грн з оригіналом: що його вразило

Новини світу
482
0
Блогер порівняв фейковий iPhone 17 Pro Max за 5000 грн з оригіналом: що його вразило


З появою Apple iPhone 17 Pro Max ринок заполонили підроблені версії – одна з них обійшлася покупцеві лише в $120, тобто приблизно вдесятеро дешевше за оригінал.

Про це пише УНІАН.



Автор популярного YouTube-каналу Custom Adventurist вирішив з'ясувати, наскільки такий "клон" близький до справжнього Айфона. Зовні підробку практично не відрізнити: упаковка, корпус, дизайн – все виглядає як оригінал.

Єдина помітна відмінність – розташування логотипа Apple. Як відомо, у Pro-моделях iPhone 17 компанія змістила "яблуко" на задній панелі в центр.

Коли пристрій увімкнули, стали помітні інші відмінності: фейковий айфон використовує LED-підсвічування, яке давно не застосовується у новеньких пристроях Аpple. Корпус підробки виявився легшим і гнучкішим – тоді як нова серія телефонів Apple є "найбільш ударостійкою в історії".

Водночас у підробленого iPhone одна справжня камера, тоді як інші дві – "заглушки". Фото та відео можливості помітно поступаються за якістю тому, що забезпечує оригінал.

А деякі додатки, зокрема App Store, просто не працювали – лише створюючи ілюзію "яблочного" інтерфейсу.

На підробленому iPhone 17 Pro Max є Play Store, встановлені WhatsApp, TikTok, і працює це все доволі непогано. Блогера також здивувала наявність у підробці елементів Action Button і Camera Control.

За висновком автора відео, з урахуванням цінника в $120 це один із найкращих підроблених iPhone, які він тестував. Але купувати такі девайси все ж не має сенсу, оскільки рано чи пізно вони просто "вмирають".

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
19 692
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
13 599
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
12 857
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
8 928
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 605
"Так сильно ще не смерділо": чернівчани скаржаться на сморід у різних частинах міста
8 195
«Що нам тепер робити? Помирати?»: на Буковині мобілізували чоловіка, батьки якого обоє з інвалідністю — відео
7 162
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
6 614
Прокуратура вважає, що в Чернівцях діяла ОЗГ, яка розтратила 2,2 млн грн "Міськсвітла"
6 587
На Прикарпатті чоловік знайшов два гігантські білі гриби
5 994


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.