
Москву вночі 6 травня атакували українські безпілотники, уламки одного з них упали біля житлових будинків на Каширському шосе.
Про це повідомив мер російської столиці Сергій Собянін, пише Радіо Свобода.
За його словами, на місці падіння уламків серйозних пошкоджень та постраждалих немає. Телеграм-канали "База" та "Осторожно, новости" опублікували відео з місця падіння.
Упродовж ночі Собянін п’ять разів повідомляв про атаку безпілотників. Міністерство оборони Росії заявило, що за ніч засоби ППО знищили та перехопили 105 українських безпілотників над 11 областями, включно з прикордонними регіонами, а також Самарською, Липецькою, Пензенською, Володимирською та Калузькою областями. Над Московською областю, за даними відомства, було збито 19 безпілотників.
Уночі запроваджувалися тимчасові обмеження на роботу всіх чотирьох московських аеропортів (Шереметьєво, Домодєдово, Внуково, Жуковський). Також було закрито аеропорти в Калузі, Самарі, Іванові, Нижньому Новгороді, Ярославлі, Саратові, Волгограді, Казані та Нижньокамську, повідомив представник "Росавіації" Артем Кореняко.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram