Є найбільшим критиком допомоги Україні: Трамп визначився із кандидатом у віцепрезиденти

Новини світу / політика, влада
2 929
0


Дональд Трамп, який стане кандидатом у президенти від Республіканської партії, обрав своїм імовірним віцепрезидентом сенатора від штату Огайо Джей Ді Венса.

Про це Трамп написав у соцмережі Trump Social, повідомляє "Європейська правда".



У пості Трамп заявив, що вирішив обрати Ді Венса як свого кандидата у віцепрезиденти після "тривалих міркувань". Серед його заслуг він назвав службу в морській піхоті США, роботу у фінансовій сфері та ІТ, юридичну освіту.

"Як віцепрезидент, Ді Венс буде й далі боротись за Конституцію, підтримувати наших військових і робитиме все, щоб ПОВЕРНУТИ АМЕРИЦІ ВЕЛИЧ", – написав Трамп.

ЗМІ повідомляли, що іншими потенційними кандидатами республіканця на посаду віцепрезидента були сенатор від Флориди Марко Рубіо та губернатор Північної Дакоти Даг Бергем.

З-поміж них Ді Венс займає найбільш протрампівську позицію і є найбільшим критиком допомоги Україні. Серед іншого, він пропонував, аби Київ проголосив нейтральний статус, пішов на переговори з Росією і був готовий іти на територіальні поступки. Натомість соратник Трампа закликав США зосередитись на суперництві з Китаєм.

Зазначимо, що кандидатура віцепрезидента не обовʼязково визначатиме політику майбутнього лідера Білого дому стосовно України. Приміром, в адміністрації Джо Байдена Камала Гарріс не опікується українським напрямком. Але вибір Трампа підкреслює панування скептичних до підтримки України настроїв у його оточенні.

Присутність експрезидента США на з'їзді Республіканської партії була під питанням після того, як у суботу на нього скоїли замах.

Нагадаємо, Трамп ще в січні заявляв, що в нього вже є кандидат на посаду віцепрезидента. За його словами, люди не будуть "настільки здивовані" його вибором партнера у передвиборчих перегонах.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
У Чернівцях представили нового керівника управління Державної судової адміністрації
7 070
Засновники Дня вишиванки заявили про непричетність до збору підписів за статус свята
6 258
У Чернівцях тимчасово змінили рух автобусного маршруту №5
5 909
Негода насувається на Буковину: очікується сильний вітер і гроза
5 866
Постріли біля навчального закладу в Чернівцях: у 17-річного юнака вилучили ймовірну зброю
4 545
«На початку було важко, але я не здався»: як чемпіон світу відкрив зал у селі на Буковині і тренує дітей
4 402
У Чернівцях сталася масштабна аварія на каналізаційному колекторі
3 933
«Буковина» розгромила «ЮКСА» 5:0 у Першій лізі та продовжила переможну серію
3 621
На війні загинув буковинець Павло Деркач, який рік вважався зниклим безвісти
3 375
Двоє педагогинь з Буковини стали призерками всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2026»
3 291