Чоловік помер після «коронавірусної» вечірки антивакцинаторів

Новини світу / новини
2 991
0

В Австрії одна людина померла, ще троє перебувають у реанімації після відвідування "коронавірусних вечірок", де люди намагалися захворіти на COVID-19.

Про це повідомляє Independent.



Як йдеться у повідомленні, 55-річний чоловік відвідав одну з таких подій, коли був на півночі Італії. Він заразився коронавірусом і помер минулого тижня. Принаймні трьох інших учасників аналогічних вечірок, включаючи дитину, було госпіталізовано після зараження.

Через коронавірусні обмеження для роботи та відпочинку в Італії людям потрібні спеціальні "зелені перепустки", які свідчать, що людина отримала вакцину або нещодавно перехворіла на COVID-19. У зв'язку з цим у країні стали влаштовувати спеціальні "коронавірусні вечірки", де люди, які не хочуть щепитися, можуть заразитися коронавірусом.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався