COVID-вакциновані зможуть в'їхати до Єгипту без ПЛР-тесту

Новини світу / новини
2 228
0

Повністю вакциновані від коронавірусу іноземці можуть в'їжджати в Єгипет без ПЛР-тестів. На кордоні вони повинні надати сертифікат про проходження вакцинації.

Про це повідомляє місцева газета Al Ahram з посиланням на міністерство охорони здоров'я і народонаселення Єгипту.



Йдеться про щеплення вакцинами, схваленими Всесвітньою організацією охорони здоров'я та Управлінням з лікарських засобів Єгипту.

"В'їзд дозволено через 14 днів після отримання другої дози двохкомпонентної вакцини (Супутник V, Pfizer, AstraZeneca, Moderna, Sinopharm, Sinovac), або через 14 днів після отримання першої дози однокомпонентної вакцини Johnson & Johnson. Сертифікати повинні містити QR-код і друк офіційного органу, ніякі виправлення, помарки або дописки не допускаються ", - зазначає видання.

Однак це поширюється лише на країни, "не зачеплені мутуючими штамами коронавірусу".

Якщо пасажир прибуває з однієї з країн, де зафіксовані мутації (сюди відносяться Індія, Бангладеш, Пакистан, Бутан, М'янма, Непал, В'єтнам, Шрі-Ланка, Бразилія і деякі інші країни Латинської Америки), то навіть при наявності сертифіката турист зобов'язаний зробити в аеропорту молекулярний експрес-тест на коронавірус.

У разі позитивного результату іноземний громадянин зобов'язаний зробити ще ПЛР-тест. Якщо і цей тест буде позитивним, то вступає у дію протокол, відповідно до зараженого поміщають у ковідний госпіталь.

Останнім часом у Єгипті ситуація з коронавірусом стабілізувалася. У травні - початку червня щодня фіксували понад тисячу нових випадків зараження, зараз же середньодобовий приріст інфікованих знизився до 500 осіб.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Завтра на Буковину на щиті повернеться захисник Петро Сидоряк
7 978
Що буде з вимкненнями світла: важливі питання про ситуацію з електрикою на Буковині
7 058
Чернівчан закликають провести в останню земну дорогу полеглого воїна Олександра Лисенка
6 248
Служив ще з часів АТО: що відомо про відважного захисника з Буковини Валентина Січкаря
5 855
Як часто завтра, 11 листопада, вимикатимуть світло: в Укренерго розповіли
5 609
Чому на Буковині надовго вимикають світло: в обленерго дали відповідь
5 074
У школі на Буковині учень побив однокласника: Омбудсмен назвав інцидент неприпустимим
4 521
Скільки завтра будемо без світла: графік відключень на Буковині 11 листопада
4 125
Яка ситуація зі світлом сьогодні на Буковині: знову оновили графік знеструмлень
3 710
НАБУ оприлюднило частину записів у масштабній корупційній справі в енергетиці
3 388

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.