На італійського євродепутата, яка підтримує агресію РФ, напали ультраправі

Новини світу / новини / політика, влада
1 783
0
На італійського євродепутата, яка підтримує агресію РФ, напали ультраправі

Депутатка Європарламенту від Італії, представник політичної групи "Об’єднаних лівих" Елеонора Форенца зазнала нападу з боку ультраправих, що сповідують ідеологію фашизму.

Про це власному кореспондентові Укрінформу у Брюсселі повідомили у фракції лівих в ЄП, пише molbuk.ua.

"Об’єднані ліві" суворо засуджують напад, здійснений фашистським підрозділом організації "Каса Паунд", на члена ЄП Елеонору Форенцу та на її помічника Антоніо Перілло, який отримав серйозні поранення", - заявили у фракції.

Як уточнюється, напад стався напередодні під час участі політика в антифашистській демонстрації в італійському місті Барі.

Як відомо, Форенца підтримує окупацію Криму Росією та збройну агресію на Донбасі, неодноразово протиправно відвідувала окуповані території України.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.