Канадські парламентарі закликали уряд надати Україні зброї на 9,5 мільйонів

Новини світу / новини
1 369
0
Канадські парламентарі закликали уряд надати Україні зброї на 9,5 мільйонів

Канадські консерватори під проводом Ендрю Шира виступають за те, щоб федеральний уряд надав Україні канадське військове обладнання на суму 9,5 мільйонів доларів, яке спочатку призначалось для курдських сил, щоб допомогти їм в боротьбі проти ісламських бойовиків в Іраку. Про це повідомляє видання Nsnews.

Військове обладнання включає рушниці, автомати, легкі міномети та протитанкові ракети.

Уряд Канади під головуванням Джастіна Трюдо оголосив, що надасть курдськими силам зброю ще 15 місяців тому. Однак виникли проблеми з отриманням схвалень від уряду Іраку, а також із запевненнями, що зброю буде відповідно захищено і вона не опиниться в руках воєнізованих груп, яких звинувачують у скоєнні військових злочинів в Іраку.

Наразі зброя залишається у сховищах Збройних сил Канади в Монреалі.

Консерватори запевняють, що цю зброю варто надіслати Україні.

"Вони дозволяють цій зброї перебувати у сховищах, збирати пил, а тим часом, насильство в Україні загострюється. Замість того, щоб ця зброя псувалась, давайте передамо її до рук людей, які можуть її використати", – заявляє депутат парламенту Канади від Консервативної партії Джеймс Безан.

Раніше уряд України звертався до Канади про надання оборонної зброї, але уряд Трюдо не взяв на себе таких зобов’язань, хоча і дозволив експорт канадської зброї до України півроку тому.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Дощ з мокрим снігом: якою буде погода на Буковині на вихідних
9 905
Два-три каштани в шафу - і багаторічна проблема вирішиться сама собою: про що йдеться
7 236
Чи будуть буковинці взимку зі світлом: у Чернівціобленерго прокоментували ситуацію
6 071
У Чернівцях пільговий маршрут на Калічанку почне обслуговувати ЧТУ
5 540
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
5 519
"Золотий" генератор: ексдиректора лікарні у Чернівцях підозрюють у розтраті великої суми
5 338
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
5 303
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
4 213
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
4 045
Вічна пам'ять і шана. Сьогодні у Чернівцях попрощаються із двома захисниками
3 957


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.