У Нідерландах сім компаній, які надали обладнання для Керченського мосту потрапили під слідство

Новини світу / новини
1 014
0
У Нідерландах сім компаній, які надали обладнання для Керченського мосту потрапили під слідство

Сім компаній з Нідерландів потрапили під слідство через сприяння Російській Федерації в будівництві Керченського мосту.

Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на Генеральну прокуратуру у Гаазі.

"У Нідерландах сім компаній підозрюються правоохоронцями у порушенні санкцій Євросоюзу щодо РФ шляхом сприяння будівництву мосту з Росії до анексованого українського Криму. Генеральна прокуратура у Гаазі у п'ятницю, 4 травня, підтвердила, що щодо цих компаній проводиться розслідування", - йдеться в повідомленні.

За даними прокуратури, ці компанії надали спеціальне обладнання для забивання паль Керченського мосту.

Як повідомлялось, восени минулого року розслідування за такою ж підозрою почалося щодо ще двох нідерландських компаній.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Колонка

Читають Коментують
Померла 27-річна жінка з Глибокої, яка потрапила у важкому стані до лікарні
25 060
Не втікав і є свідком: хлопця, якого соцмережі звинуватили в побитті Вікторії Тоненчук, опитала поліція
18 233
Працівник ТЦК із Буковини допомагав переправляти ухилянтів за кордон: у ТЦК відреагували
6 801
У Чернівцях помер 11-річний хлопчик. Поліція перевіряє обставини та причини смерті
5 938
Герої Буковини: не стало захисника Миколи Цуркана
5 185
Найпопулярніша риба може зникнути з прилавків: у чому причина та чим її замінити
4 739
У Чернівцях з'являться ще дві камери TruCAM: де саме
4 507
До свідомості так і не прийшла: 18-річному хлопцю вручили підозру у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень Вікторії Тоненчук
4 469
Голова Глибоцької ОТГ закликав правоохоронців об'єктивно розслідувати обставини смерті 27-річної жінки
4 075
Підозрюваного у жорстокому вбивстві молодої жінки із Буковини заарештували
3 947

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм