У США штат Нью-Йорк визнав Голодомор геноцидом українського народу

Новини світу / новини
1 501
0
У США штат Нью-Йорк визнав Голодомор геноцидом українського народу

Сенат і Асамблея штату Нью-Йорк (США) визнали Голодомор геноцидом українського народу.

Про це повідомляє посольство України в США на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Сенат і Асамблея штату Нью-Йорк ухвалили спільну резолюцію до 85-ї річниці Голодомору 1932-1933 років в Україні, яка визнає цю трагедію геноцидом українського народу", - йдеться в повідомленні.

На сьогодні Голодомор в Україні визнаний геноцидом вже в дев'яти штатах США: Вашингтоні, Вісконсині, Іллінойсі, Массачусетсі, Мічигані, Нью-Джерсі, Нью-Йорку, Орегоні і Пенсильванії.

Раніше 2017 року Президент Петро Порошенко закликав Конгрес США визнати Голодомор геноцидом українського народу.

Нагадаємо, в канадській провінції Онтаріо місцева влада виділила 750 тисяч доларів на підтримку Національного освітнього туру про Голодомор.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.