Трамп заявив, що завдасть ракетного удару по Сирії

Новини світу / новини
1 745
0
Трамп заявив, що завдасть ракетного удару по Сирії

Президент США Дональд Трамп пообіцяв завдати ракетного удару по Сирії.

У своєму твіттері в середу він написав: "Росія обіцяє збивати будь-які ракети, випущені по Сирії. Готуйся Росіє, тому що вони прилетять - хороші, нові і "розумні"! Не треба підтримувати Газову Тварину-Вбивцю [Асада], яка вбиває своїх громадян і насолоджується цим!"

Нагадаємо, минулого тижня з'явилися повідомлення про хіматаку в сирійському місті Дума, в результаті якої загинули не менш ніж 70 осіб. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, симптоми 500 пацієнтів, госпіталізованих після бомбардування в Думі, свідчать про отруєння хімічною речовиною.

Західні країни звинуватили в події режим Башара Асада.

Влада США в зв'язку з цим оголосила, що вивчають можливість "військової відповіді" на дії урядових сил. У понеділок Дональд Трамп сказав, що прийме рішення про заходи проти влади Сирії в найближчі 48 годин.

Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей у телефонній розмові заявила Трампу, що не варто поспішати з завданням удару по Сирії до отримання вагомих доказів застосування хімзброї.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 199 668
Завтра на Буковині поховають 21-річну жінку, яку жорстоко вбив свекор і закопав на городі
1 027 152
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
119 639
У Чернівцях біля автостанції збудують супермаркет
84 486
Поліція розшукала 17-річного хлопця, який зник безвісти
57 583
Абрикоси підмерзли, а цвітіння затрималося: як заморозки вплинули на фруктові сади на Буковині
40 884
Чернівці 100 років тому: оживили старі фото міста - відео
35 313
Поліція показала, як на Буковині шукають зниклого 17-річного хлопця – відео
29 105
У Чернівцях подружжя виховало 25 дітей: як живе їхній дитячий будинок сімейного типу - відео МБ
22 525
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
20 161