У Єгипті затримали підозрюваного у вбивстві українки

Новини світу / новини
1 147
0
У Єгипті затримали підозрюваного у вбивстві українки

У Єгипті місцеві правоохоронці затримали підозрюваного у вбивстві українки, яке сталося 21 лютого 2018 року в місті Хургада.

Про це повідомив начальник Управління консульського забезпечення Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич, передає "УНН".

“Щодо загибелі українки, то в Хургаді тривають слідчі дії, підозрюваний затриманий місцевою поліцією”, - заявив Кирилич.

Згідно з даними місцевих ЗМІ, затриманий - чоловік віком за 30 років. Він не був знайомий із дівчиною і заліз до її квартири, щоб обікрасти. Українка чинила опір, тому підозрюваний завдав їй кілька колотих ножових ран.

Нагадаємо, 21 лютого в місті Хургада було вбито громадянку України, яка проживала на території Єгипту в громадянському шлюбі з громадянином цієї країни.

За інформацією місцевих ЗМІ, дівчина працювала у відділі по роботі з гостями в одному з місцевих готелів. Тіло виявив її чоловік після повернення додому з роботи. Дівчині завдали близько 10 ударів, місцева поліція веде розслідування.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.