В Аргентині у російському посольстві виявили 389 кілограмів кокаїну

Новини світу / новини
1 317
0
В Аргентині у російському посольстві виявили 389 кілограмів кокаїну

Шестеро людей затримані в Росії і Аргентині після виявлення в школі при російському посольстві в Буенос-Айресі 12 сумок з 389 кілограмами кокаїну, пишуть Clarin та el Ancasti.

Про знайдені наркотики повідомив правоохоронцям російський посол Виктор Коронелли ще в грудні 2016 року. Валізи з кокаїном позначили як дипломатичну пошту. Після перевірки поліцейські підтвердили, що посольство використали для надсилання наркотиків. Після цього у Буенос-Айресі кокаїн замінили на борошно та встановили у речовину GPS-датчики. Правоохоронці мали намір відслідкувати, кому призначалась крупна партія наркотиків.

Сумки прибули до Росії. Згодом тут затримали чотирьох осіб. Про їх особи наразі не повідомляється. Далі в Аргентині затримали ще двох причетних, серед яких виявився нащадок російських мігрантів Іван Близнюк, колишній поліцейський. Його затримали в аеропорту по поверненню з Риму. За даними видань, він і організував наркобізнес за участі посольства.

За даними Clarin, серед затриманих в Буенос-Айресі опинився колишній співробітник посольства, який працював бухгалтером в установі до липня 2016 року. Відповідно видання припускає, що наркотики потрапили до будівлі до цієї дати.

Повідомляється, що деталі справи наразі не розголошують, оскільки розслідування ще триває.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У громаді на Буковині заборонили ввечері їхати на мотоциклах
12 046
На Буковині хлопця, якого шукали 10 діб, знайшли мертвим - поліція
11 360
Гроза та сильний вітер: на Буковині очікується різка зміна погоди
7 259
Тепер це лом: волонтери з Чернівців зібрали уламки ракети
6 376
У боях за Україну загинув випускник юридичного факультету ЧНУ Олександр Товарніцький
5 617
Сильна магнітна буря: вчені попередили про потужний геомагнітний шторм і скільки днів він триватиме
5 541
«Ці кошти можуть стати єдиною надією»: у Чернівцях триває збір на допомогу для постраждалих від ракетного обстрілу
4 267
Взяли пасажира — заплатите штраф до 32 тисяч гривень: водіїв попередили про рейди
3 490
На Буковині оголосили підозри 10 посадовцям за розтрати бюджетних коштів на великі суми
3 200
Чотири знаки Зодіаку отримають подарунок долі і кардинально змінять життя
3 145