Принцу Гаррі і Меган Маркл надіслали білий порошок в конверті

Новини світу / новини
1 324
0
Принцу Гаррі і Меган Маркл надіслали білий порошок в конверті

У Кенсінгтонський палац для принца Гаррі та його нареченої Меган Маркл надійшла кореспонденція, яка не на жарт викликала тривогу у служби безпеки і схвилювала самих наречених.

Про це повідомляють в The Daily Mail.

Це небезпечне послання було направлено в Кенсінгтонський палац 12 лютого, а 13 лютого лист з білим порошком прийшов в один з офісів у Вестмінстерському палаці, де засідає парламент Великобританії.

За даними видання, послання, призначене принцу Гаррі і його нареченій, перехопила служба безпеки Кенсингтонського палацу до того, як воно потрапив до адресатів. Сам принц Гаррі і Меган Маркл оповіщені про те, що трапилося.

Британські правоохоронці вже почали розслідування, але як стало відомо, вміст конверта вже вивчили фахівці і з'ясували, що порошок не містить жодної небезпеки.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.