В Ізраїлі обурилися через заяву польського прем’єра

Новини світу / новини
1 270
0
В Ізраїлі обурилися через заяву польського прем’єра

Заяви прем’єра Польщі Матеуша Моравецького про колабораціонізм євреїв з нацистами є "черговим дном".

Про це заявив президент Ізраїлю Реувен Ривлін, повідомляє RMF24.

"Розмови про те, що наші люди співпрацювали з нацистами, є черговим дном" - заявив він.

"Сьогодні більше ніж будь-коли ми повинні працювати на тим, щоб навчати світ, навіть окремих його лідерів, щодо темних часів, страшних злочинів, скоєних нацистами і їх прибічниками" - додав Ривлін.

Таким чином президент Ізраїлю відреагував на заяву Матеуша Моравецького на Мюнхенській конференції з безпеки про те, що виконавцями Голокосту були також і євреї.

Цю заяву гостро розкритикували і інші ізраїльські політики. Так, прем’єр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху назвав заяву обурливою, а голова ізраїльської Партії праці Аві Габбай заявив, що вона прозвучала як заперечення Голокосту.

Речниця польського уряду Йоанна Копчинська заявила, що прем’єр Моравецький жодним чином не мав на меті заперечити Голокост чи покласти на постраждалих євреїв відповідальність за геноцид.

Нагадаємо, 6 лютого президент Польщі Анджей Дуда підписав скандальні поправки в закон про Інститут національної пам'яті Польщі.

Закон передбачає покарання за заперечення злочинів українських націоналістів, а також штрафи і тюремні терміни за публічні заяви про причетність поляків до Голокосту.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
На Буковині втретє згоріли дуби, висаджені на честь полеглих захисників
19 339
У Чернівцях дитину залишили саму в авто під час спеки: її врятували патрульні
11 798
Що приховує найдавніша частина Чернівців: історія Нижнього міста - відео
10 966
Додому – після років неволі. Троє буковинських воїнів повернулися з російського полону
8 393
У селі на Буковині сталася масштабна пожежа: згоріли будинок та автомобіль
7 965
Цьогоріч Україна раніше перейде на зимовий час: коли переводитимемо годинники
7 535
У водоканалі Чернівців поскаржилися на будинки, де найчастіше засмічується каналізація
6 812
Прокуратура через суд взялася захищати найстарішу церкву Чернівців
6 579
Мільйон гривень за неіснуючий проєкт: посадовці заробили на реконструкції ліцею на Буковині
5 931
Завтра у Чернівцях проведуть в останню дорогу воїна В’ячеслава Василика
5 465